حاجی میرزایی: اعتبار لازم برای اجرای رتبه‌بندی معلمان پیش‌بینی شده است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اعتبار لازم در بودجه ۱۴۰۰ برای اجرای لایحه رتبه‌بندی پیش‌بینی شده است، گفت: رتبه‌بندی هر زمان در مجلس به تصویب برسد از ابتدای فروردین ماه ۱۴۰۰ برای معلمان محاسبه و اعمال خواهد شد.

حاجی میرزایی: اعتبار لازم برای اجرای رتبه‌بندی معلمان پیش‌بینی شده است
تحصیلی ,

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از خانه ملت، محسن حاجی میرزایی با اشاره به آغاز بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رتبه‌بندی معلمان یکی از مطالبات مهم همه فرهنگیان است که با حکم قانون این لایحه در دولت تدوین و خارج از نوبت رسیدگی و به مجلس ارائه شد.

وزیر آموزش و پرورش از نمایندگان مجلس درخواست کرد که این لایحه در اسرع وقت در مجلس بررسی و تا پیش از پایان کار دولت دوازدهم برای اجرای به قوه مجریه ابلاغ شود چرا که اعتبار لازم برای اجرای این مهم نیز در قانون بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده و فرهنگیان منتظر اجرای رتبه‌بندی هستند.

وی علت درخواست خود برای تصویب و ابلاغ این لایحه را تغییر دولت در آینده نزدیک دانست و گفت: ممکن است با تغییر دولت لایحه از مجلس به قوه مجریه بازگردد و چنانچه این لایحه برگشت بخورد، دولت جدید می‌تواند لایحه دیگری به مجلس ارائه کند که این رفت و برگشت‌ها زمان زیادی را از معلمان می‌گیرد لذا سرعت عمل در بررسی لایحه رتبه بندی از اهمیت بالایی برخوردار است.

حاجی میرزایی اظهار داشت: خوشبختانه کلیات لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به تصویب رسیده و عزم خوبی در میان نمایندگان برای تصویب لایحه رتبه‌بندی وجود دارد.

وی درباره زمان اجرای لایحه رتبه‌بندی گفت: زمان اجرای این قانون هر زمان که به تصویب برسد از اول فروردین ماه ۱۴۰۰ محاسبه خواهد شد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

نظرات :
نظر خود را بیان کنید :
مطالب مرتبط :
27800673-7ffa-4e2f-8e19-e73630b22399.jpg
موفقیت دانش‌آموزان ایرانی در المپیاد جهانی ریاضی

اعضای تیم ملی المپیاد ریاضی جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب سه مدال نقره و سه مدال برنز در رقابت‌های ۲۰۲۱ شدند.

صبا احمدپور 5 مرداد 1400
44442054-61f9-419f-ac18-d1fdf3aacc62.jpg
تمدید مهلت ارسال ایده‌های دارویی در یک رویداد

فراخوان جذب تیم در یکی از شتاب‌دهنده‌های حوزه فرآورده‌های های‌تک دارویی تا ۱۵ مردادماه تمدید شد.

صبا احمدپور 12 مرداد 1400