ارایه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری‌های راهبردی

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی تاکنون بیش از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

ارایه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری‌های راهبردی
شغل و کسب و کار ,

به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفت سال پیاپی در تلاش است تا با ارائه خدمات اعتباری به مخاطبان این حوزه، نقشی موثر در توسعه این صنعت داشته باشد. بر همین اساس نیز تاکنون بیش از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

این خدمات به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسادکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور و سایر پژوهشگران ارائه می‌شود.

صنعت آزمایشگاهی یکی از حوزه‌های بین رشته‌ای است که با صنایع مختلفی چون فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی، دارو، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز،  صنایع دستی، مواد غذایی و غیره ارتباط تنگاتنگی دارد. به همین دلیل ارائه خدمات اعتباری به محققان و پژوهشگران هر کدام از این صنایع، می‌تواند کیفیت خدمات ارائه شده را ارتقا دهد و تضمین کند.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظرات :
نظر خود را بیان کنید :
مطالب مرتبط :
b3bfdd8f-cb28-46a8-9d33-a5b03f92c116.jpeg
کنکور کارشناسی ارشد به روال سال‌های گذشته برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: بر اساس مصوبه «شورای سنجش و پذیرش دانشجو»، آزمون کارشناسی ارشد به روال سال‌های گذشته برگزار می‌شود و تصمیم‌گیری درباره تغییر در رشته‌های مرتبط برای داوطلبان ورود به این دوره به بررسی‌های بیشتر موکول شد

صبا احمدپور 21 تیر 1400
745a3097-0323-4f69-9dfc-7bd19733518f.jpg
بازتاب پرواز فضایی توریستی "ریچارد برانسون" در رسانه‌های دنیا

پرواز فضایی موفق شب گذشته "ریچارد برانسون" کارآفرین برجسته انگلیسی و بنیان‌گذار شرکت "ویرجین گلکتیک"، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشت.

صبا احمدپور 21 تیر 1400