ارایه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری‌های راهبردی

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی تاکنون بیش از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

ارایه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری‌های راهبردی
شغل و کسب و کار ,

به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفت سال پیاپی در تلاش است تا با ارائه خدمات اعتباری به مخاطبان این حوزه، نقشی موثر در توسعه این صنعت داشته باشد. بر همین اساس نیز تاکنون بیش از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری ارائه کرده است.

این خدمات به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسادکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور و سایر پژوهشگران ارائه می‌شود.

صنعت آزمایشگاهی یکی از حوزه‌های بین رشته‌ای است که با صنایع مختلفی چون فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی، دارو، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز،  صنایع دستی، مواد غذایی و غیره ارتباط تنگاتنگی دارد. به همین دلیل ارائه خدمات اعتباری به محققان و پژوهشگران هر کدام از این صنایع، می‌تواند کیفیت خدمات ارائه شده را ارتقا دهد و تضمین کند.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

 

نظرات :
نظر خود را بیان کنید :
مطالب مرتبط :
5df8b242-99a6-42bc-b3df-046244d0115a.jpg
واکنش سازمان سنجش به انتقادات در مورد سختی کنکور

هر کس می‌گوید کنکور سخت‌تر شده است، قطعاً اشتباه می‌کند.

صبا احمدپور 16 تیر 1400
785ac1b0-afde-487e-8399-9a894d7ab0a2.jpg
فرصت مجدد برای اعضای علمی که در اولویت جذب قرار نگرفته‌اند

دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور از اعطای فرصت مجدد به همکاران علمی که در اولویت جذب قرار نگرفته اند خبر داد.

صبا احمدپور 21 مرداد 1400