کنکور ۱۴۰۰ به ایستگاه پایانی رسید

سخنگوی سازمان سنجش گفت: با برگزاری آزمون گروه زبان‌های خارجی در ساعت ۸ صبح امروز، کنکور سراسری ۱۴۰۰ به ایستگاه پایانی خود رسید.

کنکور ۱۴۰۰ به ایستگاه پایانی رسید
تحصیلی ,

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: کنکور سراسری ناپیوسته در گروه زبان های خارجی امروز (شنبه ۱۲ تیرماه) راس ساعت ۸ صبح آغاز شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: تعداد کل ثبت نام کنندگان در کنکور سراسری امسال یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۸۱۸ نفر است که از این تعداد ۶۶۲ هزار و ۱۱۴ نفر زن (۵۹.۵۵ درصد) و ۴۴۹ هزار و ۷۰۴ نفر (۴۰.۴۵ درصد) مرد هستند.

زرین‌آمیزی ادامه داد: تعداد کارت ورود به جلسه صادرشده برای گروه زبان‌های خارجی ۱۷۵ هزار و ۷۷۶ نفر شامل ۱۱۳ هزار و ۵۹۹ زن و ۶۲ هزار و ۱۷۷ مرد است.

سخنگوی سازمان سنجش ادامه داد: داوطلبان گروه زبان های خارجی آخرین گروه شرکت کننده در کنکور سراسری ناپیوسته سال ۱۴۰۰ هستند و در روزهای قبل گروه های علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی و هنر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

او ادامه داد: در روند برگزاری کنکور سراسری ۱۳ داوطلب مبتلا به ویروس کرونا در گروه هنر و ۳۳ داوطلب کرونایی در گروه علوم انسانی و ریاضی در این آزمون شرکت کردند. همچنین ۵۱ داوطلب مبتلا به کرونا هم در گروه آزمایشی علوم تجربی در این آزمون شرکت کردند.

 

 

 

 

نظرات :
نظر خود را بیان کنید :
مطالب مرتبط :
7508692a-0793-4ab9-8617-e0f57cf066ad.jpg
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از فردا آغاز می‌شود

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی از فردا چهارشنبه ۱۰ شهریورماه آغاز می‌شود.

صبا احمدپور 9 شهریور 1400
101c8767-01f0-4525-b33a-e6064bfcbcec.jpg
"اپل" به دنبال تشخیص افسردگی با آیفون!

شرکت اپل در حال کار بر روی یک فناوری جدید است که می‌تواند برای تشخیص بیماری‌های روحی روانی مانند افسردگی و زوال شناختی مورد استفاده قرار بگیرد.

صبا احمدپور 1 مهر 1400