جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری اعلام شد/امکان اعتراض داوطلبان به نتایج

فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مرحله بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری، مصاحبه علمی و سنجش عملی آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۴۰۰ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری اعلام شد/امکان اعتراض داوطلبان به نتایج
تحصیلی ,

متقاضیانی که براساس کارنامه منتشره در درگاه این سازمان در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم باشند، لازم است مطابق با اطلاعیه دانشگاه های مربوط که از فردا چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه جاری اسامی آنها در درگاه اطلاع رسانی آنها منتشر می‌شود به منظور انجام مراحل مختلف مصاحبه اقدام  کنند.

 آن‌دسته از متقاضیانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ قرار گیرند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ نخواهند بود.

 آن‌دسته از متقاضیانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ قرار گیرند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ نخواهند بود.

متقاضیانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هستند، باید به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی با مراجعه به لینک مربوط در قسمت مشاهده کارنامه مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان، از تاریخ امروز ۲۸ اردیبهشت تا ۱۰ تیر ماه جاری  ضمن پرداخت مبلغ هشتصد و هشتاد هزار (۸۸۰.۰۰۰) ریال به صورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت دارند. کسانی که نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی اقدام ننمایند از گزینش نهایی حذف خواهند شد.

متقاضیانی که مبادرت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی نموده‌اند به منظور اطلاع از نحوه و چگونگی انجام مراحل ارزیابی تخصصی از متقاضیان و سایر مراحل گزینش به درگاه اطلاع رسانی آن دانشگاه مراجعه نمایند.

متقاضیانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده برای ثبت نام و مصاحبه حداکثر تا تاریخ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ باید فارغ التحصیل شوند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی درخواستها به صورت الکترونیکی، چنانچه درخصوص کارنامه نتایج انتخاب رشته سوالاتی داشته باشند می‌توانند حداکثر تا تاریخ دوم خرداد سئوالات خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس:https://request.sanjesh.org/noetrequest  ارسال کنند و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

نظرات :
نظر خود را بیان کنید :
مطالب مرتبط :
340f6206-4b04-4ae7-8b56-10f40ff8403e.jpg
پسر فیزیکدان ۱۱ ساله‌ای که می‌خواهد انسان‌ها را جاودانه کند

یک کودک اعجوبه ۱۱ ساله تنها طی یک سال تحصیلات خود را در رشته فیزیک به پایان رساند و از دانشگاه آنتورپ بلژیک مدرک گرفت.

صبا احمدپور 19 تیر 1400
d1e9bbeb-b188-47d3-b9f0-6e99305be18d.jpg
واکسیناسیون دانشجویان صنعتی شریف آغاز شد

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد: واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه آغاز شده و تا پایان روز پنجشنبه این هفته ادامه دارد.

صبا احمدپور 20 شهریور 1400